Subota, 03.11.2018.

22:45

Totenhem zamalo "prosuo" 3:0 kod Vulvsa

Fudbaleri Totenhema savladali su Vulverhempton 3:2, na nezgodnom gostovanju u 11. kolu Premijer lige.

Totenhem zamalo "prosuo" 3:0 kod Vulvsa IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

4 Komentari

Sortiraj po:

lorenzo

pre 5 godina

imam osjećaj da sam u drugom poluvremenu otišao sa 24 godine na 74...koliko su se kockali i koliko sreće su imali, evo ne znam šta da kažem...da su domaćini izvukli bod rekao bih zasluženo...ovog momka što je napravio dva penala ne treba kriviti nikako, Poketino ga je ubacio u vatru, prva utakmica u PL i to protiv ovakvog protivnika koji hoće da igra, plus na sve to Tripije je kriv za drugi penal...Hugo da nije branio kao lud moguće je da bi Totenhem ovo i izgubio...bitno da je Hari prekinuo mali post, da Lukas igra sve bolje i da se Lamela skroz vratio u onu formu iz Rome...coys

sef strucnog staba

Sjajan fudbal. Vulvsi zasluzuju sve pohvale jer kao novajlija igraju izuzetno lep i napadacki fudbal. Cak su i Sitiju okinuli bodove. Zasluzuju stabilnu sredinu tabele. Totenhem je tu negde kao i uvek, bice zanimljiva borba za vrh.