Četvrtak, 24.05.2018.

21:58

FMP pobedom protiv Zlatibora u polufinalu Superlige

Košarkaši FMP su rezultatom 94:87 na gostovanju savladali Zlatibor Čajetinu, a time rešili seriju 2-0 i plasirali se u polufinale Superlige Srbije.

pre 5 godina

pobedili nas jesu, ali da je bez vecih problema - i nije bas tako. imali smo +8 na 7 minuta do kraja. tada smo odigrali 3 puta losu odbranu, u jednom njihovom napadu ispucali bonus i tada su za svega 2 minuta prelomili utakmicu. glavu gore, idemo dalje, cekamo Mutu. ako izuzmemo finale amaterskog kupa prosle godine, gde su nas stvaaarno izuli iz patika, nije se on naigrao sa nama. imamo skor 3:3. napred Zlatibor. takodje, napred Partizan!