Subota, 05.05.2018.

21:35

Đukić: Katastrofalnih prvih 45 minuta

Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da je njegova ekipa odigrala katastrofalno u prvom poluvremenu utakmice protiv Napretka.

Ðukiæ: Katastrofalnih prvih 45 minuta IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

24 Komentari

Sortiraj po:

golub leteci pacov

pre 5 godina

Sve u redu los si trener nisi motvator.Kad te igrac vidi ma koliko da je napaljen i spreman ubijes ga svojim mrtvilom.Ali bio si vrhunski odbranbeni igrac a sklopio si odbranu sigurno najgoru u prve dve savezne lige.Nisi rodjen za trenera i to je to.Idi covece.

Srdjan

Pa kad onaj pulen od Ilijeva NE ZNA DA DODA LOPTU PRI REZULTATU 1:1.
(Pivke, 05. maj 2018 22:42) Partizan je gubio 2 0 na poluvremenu, o kakvom ti retulatatu pises?

ZnaciMiroslavZaistaDjukic

Na stranu igra tj ne-igra Partizana,ali ljudi,da covek toliko ne zna da prica,da da normalnu izjavu I analizu utakmice,da se pati da sroci normalnu recenicu,Ja stvarno ne verujem.
Od pocetka slusajuci Djukica meni svaki put bude nekako neprijatno,trener koji je vodio jednu Valensiju da se verbalno pati ovako,Ja stvarno ne razumem.

mrki

Miroslave ne možeš sa takvim igračima napraviti ništa.
Da Đukić nije trener patlidžana bili bi deseti u ligi, ipak je on uspeo biti drugi, svaka čast majstore.

Aлександар

А да пробаш да договориш свој одлазак са управом, а после води и њих онако у комплету.

Mythbuster

Ožegović i Tošić apsolutno beskorisni i zauzimaju mesto omladini od koje ima nade, Ožeg pogotovo ne postoji za fudbal čak nece ni pas na vreme da prosledi da ne bi kolega Jovanovic dao , tako je skoro isto reagovao nije hteo da prosledi ?ordju Ivanovicu ali ovaj ga uradio pa posle sam sebi namestio i jos asistirao. Ovo dole Antonov,Miletic,Vulicevic katastrofalno i jos gore. Pola tima koji je startovao ne zasluzuje mesto u Partizanu.

Grunf

Ti si stvarno carobnjak Djukicu. Uspeo si da od odlicnih igraca da napravis totalne dunstere.Da su Mesi i Ronaldo s tobom trenirali jednu polusezonu, verovatno bi zaboravili i da pimpuju. Totalna nedisciplina u igri. Takticka naiva na nivou petlica. Ovo sto tvoja ekipa ,,igra" ove sezone se nikako ne moze nazvati fudbalom a tvoje izjave su izgleda prepisane iz Alan Forda. I jos uvek si tu gde jesi i to za lepe novce a sto je najtragikomicnije imas i podrsku nekih Partizanovaca i naravno svih Zvezdasa da ostanes..

Montoya

covece buse nas svi kao kantu, ko god ima igraca koji iole zna da hoda ta nam ekipa da 2-4 gola! pasovi idu unazad. ..svi cekaju loptu, niko se ne krece, ubacivanje u prazan prostor misaona imenica, markiranje zone bez lopte nuklearna fizika, samo navedi jednog igraca koji je napredovao ove godine I mozes ostati jos koliko hoces.

Bilal

"Posle katastrofalnih prvih 45 minuta ispravili smo se u drugom poluvremenu, postigli smo dva gola i izjednačili, igrali mnogo bolje. U prvom poluvremenu loša koncentracija u defanzivi, primili smo dva gola koja ne smemo da primimo, koja su nas poremetila totalno", rekao je Đukić..."
Pa koja je ovo utakmica po redu u kojoj Ti i tvoja ekipa dajete protivniku gol ili dva fore? Imaš li Ti, čoveče, uopšte odbranu u timu? Loša joj koncentracija na početku utakmice, loša joj koncentracija na kraju utakmice, pa kada je koncentrisana? To može samo i jedino da znači da ekipa ni psihički ni fizički nije spremna za superligaško takmičenje a očiglednost toga su i toliki crveni kartoni, nema utakmice da se neko od igrača zbog nemoći i nervoze ne zaradi isključenje. To ranije nije bilo svojstveno FK Partizan.

anti b43

Dobro Đukiću, znamo da je za pobedu u fudbalu potrebno dati više golova od protivnika. Pa onda preduzmi nešto na tom planu ili odlazi!!! Dok nisi počeo da daješ izjave mislio sam da si puno inteligentniji.