Nedelja, 18.03.2018.

19:48

Preokret Lajpciga – Bajern poražen posle 20 utakmica

Fudbaleri Lajpciga okončali su višemesečnu nepobedivost Bajerna trijumfom 2:1 posle preokreta u 27. kolu Bundeslige.

(Gaso, 18. mart 2018 22:57)

Pa nije Real lud da da 100 miliona plus Dzejmsa za Levandovskog. Levandovski je fenomenalan igrac, ali na leto puni 30 godina. Zbog toga je pitanje da li Real uopste I razmislja o dovodjenju Levandovskog

Mastermind

Hajnkes,a ne "Hajkens". Koliko neko treba da bude smesan da ne moze da upamti prezime od 7 slova jednog od najvecih trenera danasnjice? Mnogo.
(Oliver, 18. mart 2018 20:46)

Pravopisna greška. Tutanj, prošli Mumijevi!

Gaso

Olivere nisam mislio da vrate Jamesa nego da u transfer Lewandowskog bude uvjet da James ostane u Bayernu i jos plus 100milijuna tak da Bayern ustvari za Jamesa ne plati nista,ako ono drvo Kane vrijedi 200 milijuna i za Neymara su spremni dat 400 milijuna onda Lewandowski vrijedi 150 milijuna i ispod toga Bayern nesmi ići

Gaso

uvalit Lewandovskog Realu za 100 milijuna + Jamesa i za te novce kupit Wernera i za krilo Malcoma iz Bordeauxa il Gelsona Fernandesa iz Sportinga i deremo dalje a blagajna puna nikad u minusu,najbolji klub na svijetu

Oliver

@Gaso
Slazem se za Lewandowskog,ali zasto Hamesa,on je prefinjen tehnicar,izuzetan igrac,trebalo bi ga otkupiti od Reala,a ne vratiti.Vise bih voleo Dibalu ili Ikardija,mada je i Werner dobar.Za Malcoma kazu da je miks Robbena i Daglas Coste,on i Koman bi bili dugorocne zamene za Robbena i Riberyja,s kojima treba produziti jos godinu dana i na konju smo.

MiLaN

Sramota,cist penal nije sviran za Bayern u 85.minutu i to posle VAR analize.Koliko sudija treba da bude glup da donese pogresnu odluku posle VAR-a? Covek ustopovao loptu rukom,koja nije uz telo,u potpuno neprirodnom polozaju,cist penal kao suza,a idiot od sudije odmahuje glavom.Doslo je dotle da nas pljackaju ne samo u LS nego u i u Bundesligi!
(Oliver, 18. mart 2018 20:04)

Ok, sve razumem, ali "vas" pljackaju. Ko ste to vi? Sta ti imas zajednicko sa Bajernom sem sto si tv simpatizer?

Oliver

@mastermind

Oliver

Mastermind

(Oliver, 18. mart 2018 20:04)

Ee bavaracc... Ne kukaj, svako normalan ko je gledao meč, zna da ono nije smio da bude penal.. Sam sebe je napucao.. Imaju 17 bodova prednosti u odnosu na Šalke, i još tu jaučeš.. Kradu kradu. Ne, kradu Bajern jel da? A Minhen ništa? One nadoknade od 7-8 minuta dok ne daju gol? Bježi derište.

Oliver

@mastermind
Nemas ti pojma o fudbalskim pravilima.To je penal cist kao suza,ko ga je terao da napuca sam sebe u ruku i tako ustopuje loptu.Da je bilo obrnuto,sad bi svi vristali da je Lajpcig ostecen.Pravi primer dvostrukih arsina.I ubuduce mi se obracaj iskljucivo na ekavici,ne razumem tvoje pismo!

Mastermind

Kako je odigrao RBL... Kakav presing 70. minuta... Za ono je potrebna nevjerovatna fizička sprema.. Timo Werner - Njemci su dobili novu klasu... Nabi Keita pokidao, Poulsen, Emili Forsberg fantastični... Bajern neprepoznatiljiv, Levandovski je morao da dobije crveni na kraju, ono je divljačko ponašanje, Sandro Wagner se pokazao vrhunski.. Lajpcig mora u LŠ, stvarno bi šteta bila da ovakav tim, pun talenta ne igra u eliti. Hajkens će svakako protiv Dortmunda 31. da ovjeri 6. uzastopnu krunu... ;)

KakavDanakNeiskustvu

Kupili ligu pa jos treba da im se namestaju utakmice??? Aahahhahahahahahah

Znam da nema sanse ali iskreno se nadam da ce ispasti od Sevilje, bedan klub koji je unistio celu jednu ligu, pogotovu u zadnjih 5 godina kada vise i ne placaju transfere nego ucenjuju igrace da sacekaju da im istekne ugovor i tako ostali nemacki klubovi gube vrhunske igrace bez ikakve nadoknade, to ne radi ni Juventus, ni Barsa, ni Real, ni PSG, to ne radi nijedan klub koji "krade igrace" najvecim rivalima, svi lepo isplate ljude i molim lepo.