Fudbaleri Alavesa savladali su u gostima Viljareal sa 2:1, u 22. kolu Primere.

4 Komentari

Sortiraj po:

CJ

pre 6 godina

Pogledati ovu utakmicu ponovo pa cete sami videti razliku izmedju Primere i Premijer lige i zasto masa ljudi vise voli Engleze...vodi Alaves 1-0. Svaki faul koji su napravili uzmu loptu pa je ponesu sa sobom pa ukradu 10-tak sekundi. Svaki faul nad njima je obavezno lezanje od minut minimalno. Ovi jadnici iz Viljareala su do 0-2 (dalje nisam mogao gledati) imali skoro 20 suteva u gol. Sudija svira svaki svaki kontakt, mislim da su tri igraca Vijareala dobili kartone zbog prigovora posle takvih odluka. Kad je izmena za goste, majko mila, covek izlazi tri minuta, šepa, a minut pre toga sprint lagano istrcao. Katastrofa za gledanje, pa tu od 90 minuta se aktivno igralo mozda 25.