Utorak, 24.10.2017.

23:42

Bravo heroj Sitija, Arsenal jedva, MU siguran

Utorak je u Engleskoj bio rezervisan za Liga kup, u kojem su svi favoriti prošli dalje, neki sa manjom, a neki većom mukom.

@lova
Ne toliko lova, najmanji nagradni fond od svih takmičenja u Engleskoj, ali pobednik kupa ide direktno u Ligu Evrope.
(vicente, 25. oktobar 2017 03:37)
Dakle lova...

телетаби

Како то да су сви фаворити прошли даље, а Бристол избацио Кристал Палас? Бристол био фаворит? И није "Марез", човек је Арапин и презива се Махрез, није ни тешко, ни чудно, ни компликовано, тако му чак и пише на дресу.

woah

Gledam Arsenal, gubi do 85. minuta i imaju korner. U tom momentu ulazi klinac Nketiah i u istom momentu daje gol, na centaršut iz kornera. Kraj, spremam se da ugasim tv, kad ono - produžeci. Nisam ni znao kako to funkcioniše u ovom kupu. Posle nekoliko minuta, opet Nketiah za konačnih 2:1. Elem, ekipa je bila ista kao protiv Zvezde, u potpuno istoj formaciji. Jedino Čeh nije bio u prvom timu. I opet tvrdim da je Ivobi zalutao u prvi tim. Ako već treba da igraju i mladi igrači, Čuba Akpom je za njega tata.

рајко

да ово такмичење је додатни куп и помало је глупо. зато венгер углавном ставља клинце. али кад видим арсенал дао гол у 96. минуту?? продужеци или судијска надокнада!?

dhfzian

Svrha ovog takmičenja su golovi jakog tima u 90om minutu protiv nekog niželigaša. Pogotovo u tesnoj utakmici u kojoj je sudija zeznuo slabiji tim. Videti kako se snovi njihovih igrača i navijača potpuno ruše u poslednjem trenutku, eto, to je draž liga kupa