Nedelja, 21.05.2017.

21:00

Rijeka prvi put šampion HR, Dinamo skinut s trona!

Fudbaleri Rijeke pobedom nad Cibalijom 4:0 osvojilisu prvu titulu šampiona Hrvatske u istoriji kluba.

@Lebac
99. su imali zicer u zadnjem kolu protiv Osijeka na krcatoj Kantridi. Trebala im je pobjeda za titulu. Istu su mogli praktički osigurati pobjedom u gostima u zaostaloj tekmi, isto protiv Osijeka, ali su dobili porciju, čini mi se da je bilo 5-1 za lege. Ugl, na Kantridi je poveo Osijek, a Rijeka je izjednačila iz penala koji ne bi svirao ni vlastitom djetetu. Onda je na par minuta do kraja Hasančić zabio gol koji je poništen zbog zaleđa. Iskreno, ne čini mi se da je zaleđe bilo, ali jbg, da nisu dobili poklonjeni penal, ovo sudac vjerojatno ne bi svirao. Ugl, momčad se nakon toga raspala, grobari su ih našamarali odmah u kvalama za LP, više od deset godina su bliže bili drugoj ligi nego tituli. Ali tko čeka, dočeka. Čestitke!