Subota, 18.02.2017.

17:40

BL: Bajernu u 96' izvukao bod, Dortmund ubedljiv

Fudbaleri Bajerna odigrali su nerešen meč sa Hertom, u 21. kolu Bundeslige – 1:1.

pre 7 godina

Pokusavam shvatiti ta trenerska mudrovanja,ali mi ne ide. Jedno od najtežih gostovanja u ligi,a ostaviti najboljeg igrača (Levandovskog) na klupi je najblaže rečeno nerazumno.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Milos, 18. februar 2017 18:05) # Link komentara

Lewandowski nije bio sto posto spreman. Protiv Arsenala je povredio nogu, bila i slika posle utakmice njegove krvave noge.Zato je bio na klupi

zemlja slepaca.

Ja gotivim Bayern BvB Schalke Leverkusen ma volim sve nemacke ekipe .. Ali ono danas je cista sudijska svinjarija i jako je ruzno i odvratno ono sudjenje bilo sramota za nemacke sudije. Umesto da se svira kraj ljudi imali gotova 3 boda zasluzili maksimalno oni ih unakazise covece ono je stvarno katastrofa brate mili !!! Sve sam zivo popsovao po kuci kolko sam se iznervirao ..

voša zauvek

bajern je pravi primer velikog kluba koji igra 90 minuta i koji postiže golove kada niko ne očekuje, biće šampioni kao uvek, i to zaslužuju

sneg je snežana

Normalno kad i dalje igra prvu miler, koji igra najgori fudbal u karijeri ove sezone, jednostavno nije u formi, i ne moze daa igra prvu postavu

Geya

Rezultat bi terbalo da bude 2:0 za Hertu.Ovako ovo nema smisla, Herti je trebalo dati i drugi gol, jer to nije bio ofsajd, odbila se lopta od igrača Bajerna pa tek je onda odigrao Ibišević. A taj gol koji je postiga Lewandovski, pre su Igrači Bajerna napravili barem 3 faula.
I to je to. ovo je stvarno besmisleno. NO COMENT.

Oliver

@Beograd @Bree
Na osnovu cega je Herta zasluzila pobedu? Koju ozbiljnu sansu su imali,navedite jednu? Nije bilo nijedne,kao sto ni Bayern nije imao neku izglednu priliku.Drugo,zasto ne kazete da je izmisljen slobodan udarac nakon kojeg je Ibisevic dao gol? Da nije bilo slobodnog udarca,ne bi bilo gola.Nadoknada je bila 5 minuta,jer je bilo puno prekida.Trener Herte izvrsio 2 izmene u nadoknadi,to je jos jedan minut.Sta vam tu nije jasno?Pokusali su da ukradu jedan minut od nadoknade sa 2 izmene i za to su opravdano kaznjeni kasnim golom.Pa nek odugovlace i sledeci put.

Beograd

Herta zasluzila pobedu. Bajern zasticen kao Real u Spaniji igra se nadoknada dok ne daju gol. Sramota sta rade sudije pomazuci rezimske klubove.

bojaaan

(Beograd, 18. februar 2017 18:03)

Sve si u pravu samo uz Real napisi i Uefalona

Bree

BL postaje kao Primera, e moji nemci, sta ste doziveli. Mora da se igra dok Bajern makar ne izjednaci, kao u Spaniji Penal i Uefalona. Herta bolja od Arsenala, realno govoreci i po mom misljenju ovde su zasluzili pobedu.

Oliver

Pravedno,jer slobodan udarac nakon kojeg je Herta postigla gol uopste nije postojao.Jedna sudijska greska zamalo da nas kosta sva tri boda.Drugu gresku je napravio Anceloti pogresnom rotacijom.Ne mozes da ostavis na klupi Lewandowskog i umesto njega stavis Muellera u spic,a Mueller u katastrofalnoj formi.Onda kasno uvodjenje Lewe,posle 60.minuta umesto odmah na poluvremenu.Anceloti se kockao i zamalo sve da izgubi.Postoje igraci koji ne smeju da ne igraju ako su zdravi i fit,a jedan od njih je Lewandowski.Srecom, Bayern ima moral i karakter do poslednje sekunde meca.