Trener Vojvodine Nenad Lalatović ocenio je da je njegova ekipa izgubila od Radničkog iako igra najbolji fudbal u Super ligi.

Lalatoviæ: Dao sam sebi minut æutanja IMAGE SOURCE

Meraklija77Nis

pre 7 godina

Fudbaleri Vojvodine polomili vrata svlačionice na Čairu

ugi019

Bio sam juce na Čairu, kao navijac Partizana mogu da kazem da je Lalat potpuno upravu, sudije na stranu Radnickog, a sto se tice da su najbolja ekipa pokazali su u prvom poluvremenu bez prave prilike.

ман.сити

Господине Лалатовићу,зашто сте поломили врата у свлачионици на стадиону у Нишу и да ли је минут ћутања због тога?

Takvo vreme došlo...

Daj uzmi si i tri...ali ne sećam se prošle godine da je tako kukao kad nas pokradose u sred Niša na mnogo važnije meču kad je igrač radničkog u 12 minutu dobio crveni a oni dobili 0-3...tad mu sve bilo potaman...licemer

Nislija

Bio sam na utakmici.Vojvodina je bila poslednjih pet minuta,kada su i jedan i drugi tim imali po 3 sanse jednu za drugom,kao da se igrao rukomet,a ne fudbal.U ostalih 85. minuta je Radnicki bio mnogo bolji i zasluzeno je poedio.

sokodzoveorla

kad vam sude penal ili kad vi imate igraca vise onda je to Ok? vidi se da ste dobro vaspitano dete od strane vase mame i tate iz Beograda.

Boki

Voša je bila opasnija. Suđenje loše. U suštini plaćate danak onom sklanjanu ispred domaćice u "derbiju" u rupi. Što bi rekao Balašević "Neko to od gore vidi sve".

brufen

po meni,rastavac trenutno najbolji trener u srbiji,skolovan trener i pravi gospodin za razliku od ovog indijanca i divljaka koga ne zelim da komentarisem.

boban,nis

A u prvom ste igrali sa jedanaest skoro celo poluvreme pa niste imali ni jednu sansu i Radnicki bio mnogop bolji.U drugom poluvremenu ste bili bolji zato sto je najverovatnije to bila taktika Rastavca,sacuvati gol,a iz kontre ako udje, udje.

Pedja

Ko je gledao ovu sramotu od sudjenja, jasno mu je zasto nam je fudbal tu gde je. Ovo je u stvari neka vrsta zabrane ubedljivo najboljem timu da bude prvak.