Četvrtak, 21.07.2016.

20:45

LE: Čukarički nije uspeo, Videoton ide dalje

Fudbaleri Čukaričkog završili su nastup u Evropi porazom u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

LE: Èukarièki nije uspeo, Videoton ide dalje IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

29 Komentari

Sortiraj po:

fudbalski ekspert

pre 7 godina

Prodaja najboljih igrača uvek dođe glave!
Andrija Pavlović - Čukarički FK!
Abubakar Umaru - FK Partizan!
Marko Grujić - FK Crvena zvezda!
Mirko Ivanić - FK Vojvodina!

Stop prodaji igrača!
Fantomski dugovi su lažni alibi za prodaju igrača!
Onaj ko prodaje naše igrače ne spašava klub kao što je izgovor, on ga uništava i srozava na najbednije moguće grane!

marko

pa cukinim igracima dusa u nosu u 30-om minutu, kakvi su to bre profesionalni sportisti kad nisu sposobni da istrce 9-10 km koliko je prosek za fudbalera u 90 minuta, tezak amaterizam za klub koji se predstavlja kao profesionalni.

FK Cukaricki - FC Videoton ( 1 - 1 ) ALL GOALS 2016/2017

borko

Cukaricki je smesan tim. I nazalost svake godine je sve slabiji i slabiji. U Evropi je vise od njega uradio cak i Borac kad je ucestvovao. Mislim da je bilo poslednje cetvrto kolo kvalifikacija kad su ono igrali s Ajaksom. Vojvodinu i Partizan naravno da i ne spominjem.

veliki strumf

Tacno se videlo kako je posle 60. minuta pao Cukaricki, kako su izgubili snagu, i samo se cekalo kad ce primiti gol. Steta sto nisu ugurali jos jedan u prvih 15ak minuta 2. poluvremena. Limitirana su ekipa, Videoton zasluzeno prolazi.

Dejan

U pocetku sam mislio da su ozbiljan klub, ali nisu. To sto mi mislimo da su redovne plate nesto posebno je druga stvar. Gazda nije ulozio u taj klub iz ljubavi vec da pravi pare. Zato prodaju najbolje igrace, a za rezultate ih zabole. Eto zasto ni privatizacija klubova kod nas nema smisla. Kod nas niko ne moze da ceka rezultate i pare na duge staze, vec daj sicu odmah.