Petak, 18.03.2016.

21:17

Efes "preživeo" Cedevitu i ostao u igri

Košarkaši Anadolu Efesa savladali su Cedevitu 80:76 i ostali u igri za plasman u plej-of Evrolige.

Efes "preživeo" Cedevitu i ostao u igri IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

16 Komentari

Sortiraj po:

DrMrakic

pre 8 godina

Nesretan poraz Cedevite, Efes još jednom pokazao da ne zaslužuje u Top 8.
Jedini turski klub koji nema neku vatreniju publiku, dele ulaznice po školi i firmama a i tako im prazna hala. Bez pomoci sudija ne bi imali ni dve pobede.
Mislim da ih Unikaha može pobediti sledece kolo, onako opušteno.

djoka ch.

Kako se bojim da od gotovog ne napravimo veresiju..posle poluvremena u Malagi nisam optimista,i drzim palceve i za to 4.mesto.Msm da imamo najtezi raspored od svih ekipa koje se jos bore za prolaz

Црвена звезда

Не заслужују да прођу! Од нас су изгубили у Вршцу, а срећно добили у Истанбулу. ПАО их је победио у Атини, а ЛОКО два пута и то други пут убедљиво. До краја имају Уникаху и ПАО кући, а Фенербахче на "страни". Мислим да ће победити у две од три утакмице. Нама је задатак да победимо Дарушафаку и Цедевиту (што неће бити лако, чак шта више). И још је битно да ако изгубимо од ЛОКО то не буде са више од 14 разлике (80-66 у Бг-у). С обзиром да смо очајно одиграли прво полувреме против Уникахе (полувреме је 43-27), тешко да ћемо до поведе. Ипак, битнија је Цедевита у уторак. Ова шанса мора да се искористи! ЗГАЗИ ИХ СВЕ!