Subota, 01.08.2015.

18:30

Đurđić spasao Malme protiv fenjeraša

Srpski fudbaler Nikola Đurđić spasao je svoj Malme na gostovanju Otvidabergu, pošto je postigao dva gola u remiju 2:2 u okviru 18. kola švedskog prvenstva.

pre 8 godina

najubitacniji nas napadac...ne razumem kako za njega nema mesta u reprezentaciji..sa mitrovicem bi bio odlican tandem..snaga i brzina

Nenad Stefan

@kocka2 Ah, druže, kad bi oni u savezu znali šta rade!? Ocenili igrača na osnovu nekoliko minuta u samo jednoj prijateljskoj utakmici! Inače, ne očekuje se da kažete za tako poznat grad Jeteborj, ali ipak može i treba Jurgorden i Noršeping.;-)