Nova vest
Vesti 0

28.6.2026.

12:45

"Pavlović mora na klupu"

Filip Lam, legendarni reprezentativac Nemačke, kritikovao je Aleksandra Pavlovića.

Autor:B92.sport

B92.sport
"Pavlović mora na klupu"
EPA/EDUARDO LIMA

Nekadašnji defanzivac nije zadovoljan partijama koje pruža vezista Bajerna.

"Vezni red je problematičan. Aleksandar Pavlović nije impresionirao na turniru. Primetio sam previše izgubljenih lopti. Nije optimalno pozicioniran na terenu", rekao je Filip Lam i dodao:

"Dakle, vidim Kimiha na sredini terena", rekao je on. 

Nastavio je da govori o Kimihu. 

"Igrao je preko deset godina na toj poziciji, i za nacionalni tim i za Bajern iz Minhena. Dao bi timu stabilnost, može pomoći i napadu i odbrani. Feliks Nmeča bi profitirao pored njega. Dakle, Pavlović bi morao da ispadne iz startnih 11", rekao je on i predložio desnog beka. 

"Valdemar Antona vidim kao desnog beka, a Kimiha na sredini. Nikome ne činimo uslugu sa Kimihom na beku. Njegove snage i liderske sposobnosti su potrebne na sredini terena", rekao je Filip Lam.  

Videćemo da li će selektor Julijan Nagelsman usvojiti reči bivšeg kapitena Pancera.

Cup Tree provided by Sofascore

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu