Nova vest
Bliži se Mundijal 0

16.4.2026.

11:25

Džeko se oporavlja u Beogradu kod srpskog "čudotvorca" FOTO

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko, započeo je proces rehabilitacije nakon povrede.

Izvor: Klix

Džeko se oporavlja u Beogradu kod srpskog "čudotvorca" FOTO
FSS

Za svoj oporavak odabrao je Beograd, gde trenutno radi sa Andrejom Milutinovićem, jednim od najcenjenijih svetskih stručnjaka iz oblasti sportske medicine.

Da se bh. "Dijamant" tokom oporavka nalazi u vrhunskom društvu, potvrdila je i fotografija koju je podelio sportski novinar Aleksandar Stojanović.

Na njoj su, u društvu profesora Milutinovića i Džeka još reprezentativac Austrije Marko Arnautović, te ukrajinski as Oleksandr Zinčenko.

Odluka da Džeko poveri svoj oporavak upravo Milutinoviću nimalo ne čudi.

Džeko se oporavlja u Beogradu kod srpskog čudotvorca FOTO
FSS

Ovaj stručnjak je godinama unazad prva adresa za najveće zvezde svetskog fudbala, a redovno sarađuje i s najjačim evropskim klubovima.

Kroz njegove tretmane i procese rehabilitacije ranije su, između ostalih, prošli velikani poput Đanluiđija Bufona, Mohameda Salaha, Kevina de Brujnea, Luke Modrića, Matea Kovačića i Marsela, a u sportskim krugovima nazivaju ga "čudotvorcem" zbog njegovih metoda rehabilitacije.

On je četiri godine bio koordinator fizičke pripreme i rehabilitacije A reprezentacije Srbije (2020-2024) i svih ostalih reprezentativnih selekcija u FSS.

Džeko je povredu ramena zadobio tokom nedavne baraž utakmice protiv Italije.

Prema dosadašnjim prognozama, tretmani u Beogradu trebalo bi da urode plodom, a povratak kapitena na teren očekuje se pred sam početak priprema za Svetsko prvenstvo.

Mundijal počinje 11. juna, a BiH će igrati u Grupi B sa jednim od domaćina Kanadom, Švajcarskom i Katarom.

Standings provided by Sofascore

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu