Utorak, 25.04.2023.

22:38

Vulvsi dobili Palas, Vila nadigrala Fulam

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su na svom terenu Kristal Palas sa 2:0, u meču 33. kola engleske Premijer lige.

Vulverhempton je do pobede stigao autogolom Joakima Andersena u trećem i pogotkom Rubena Nevesa iz penala u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Obe ekipe su osvojile po 37 bodova i nalaze se na deobi 12. mesta na tabeli.

U narednom kolu, Vulverhempton će gostovati Brajtonu, dok će Kristal Palas dočekati Vest Hem.

Fudbaleri Aston Vile pobedili su na svom terenu Fulam sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola bio je Tajron Mings u 21. minutu.

Astone Vila je na petoj poziciji sa 54 poena, a Fulam je na devetom mestu sa 45 bodova.

U narednom kolu, Aston Vila će gostovati Mančester junajtedu, dok će Fulam dočekati Mančester Siti.

Lids i Lester su pobedili bodove sa 1:1. Domaćin je poveo preko Sinistera u 20. minutu, da bi Vardi izjednačio u 80.