Subota, 25.02.2023.

17:40

Ronaldo ne staje: Het-trik za poluvreme VIDEO

Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo nastavlja da igra u sjajnoj formi za Al Nasr.

Petostruki osvajač "Zlatne lopte" je tokom prvog poluvremena ligaškog duela postigao het-trik protiv Damaka.

Sve je počelo u 18. minutu kada je načeo protivnika iz penala, nastavio je sjajnom zavšrnicom u 23. za 2:0, da bi na minut pred kraj regularnog dela dobio nesebičnu povratnu loptu kojom je kompletirao het-trik.

Sa ova tri, Ronaldo sada ima ukupno osam golova na samo četiri meča u elitnom rangu fudbala u Saudijskoj Arabiji. Poređenja radi, prvi na listi golgetera je njegov saigrač Taliska sa 13 golova.

Podsetimo, Ronaldo je nedavno u pobedi nad Al Vehdom postigao sva četiri gola (4:0).