Subota, 15.05.2021.

18:10

Sautempton bolji od Fulama, Mitrović opet na klupi

Fudbaleri Sautemptona savladali su Fulam rezultatom 3:1 (1:0) u utakmici 36. kola engleske Premijer lige.

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/Andrew Couldridge

Znamo da je Fulam još ranije ispao iz elitnog ranga, ali to ni u ovoj situaciji nije bilo dovoljno menadžeru Skotu Parkeru da pruži šansu Aleksandru Mitroviću.

Srpski reprezentativac je ponovo ceo meč presedeo na klupi, odakle je gledao nemoć svojih saigrača.

Oni su prvi gol primili u 27. minutu kada je Če Adams bio strelac, a rasplet smo dobili u drugom poluvremenu.

Teljo je u 60. minutu duplirao vođstvo S'otona, ali je neizvesnost vradio Karvaljo u 75. minutu.

Ipak, osam minuta pre kraja Teo Volkot je postavio konačnih 3:1 za trijumf domaćeg tima.