Fudbal 14

Subota, 15.05.2021.

18:10

Sautempton bolji od Fulama, Mitrović opet na klupi

Fudbaleri Sautemptona savladali su Fulam rezultatom 3:1 (1:0) u utakmici 36. kola engleske Premijer lige.

Jović je za Mitrovica Mesi lično
(Partizan prepošteni, 15. maj 2021 19:12)

@partizan
Dobar je mali Jovic. Nije jos kao Mesi, ali ima potencijal. Video si juce onaj lep gol sto je dao protiv Vozdovca?

Mitro predji kod Gvardiole ili Murinja. Bezi od tih drugoligasa vise. Nemoj ni da te pare vode. Bice para posto ces vec posle prve sezone u top timu biti najbolji strelac sigurno.

Jedino je Birof igrao bolje glavom na svetu od Mitrogola. Prosto ne razumem da Mitro ne igra u nekom od super timova.

Tadic i Mitrovic su po statistici ubedljivo najbolji duo na svetu. Da li neko to vidi? Dajte mi duo koji je imao vise golova i asistencija zajedno!? Cak su bolji od Sona i Kejna.

Dragan Babić-Čarapan

Ako se gleda Mitrović u Fulamu,loša forma i trener su u pitanju,takođe i loš timAli da neko kaže da je igra reprezentacije podređena njemu...,koja glupost.Dečko kida i jedan je od retkih koji će uz znoj dati i krv ako je to potrebno da Srbija pobedi.Ne može se Mitar gledati kroz prizmu igara u Fulamu.

bbROD

Zvanična golgeterska statistika Mitrovića ove sezone u Premijer ligi: gol na svakih 471 minut igre. Ta tvoja demagogija i prodavanje magle prolazi baš kod onih koji Mitrovića nikad ne gledaju.
(odgovor bbrod, 15. maj 2021 19:36)

Znam ja sta tebe i druge boli pljuvace boli. Sad ne mozete da pljujete po Bogdanovicu pa ajde po Mitrovicu.Jedini koji prodaje maglu ovde si ti i tebi slicni. Covek jedva da je igrao ove sezone u Fulamu. U drugom delu sezone tek nekoliko puta bio starter. Vecinom ulazio pred kraj utakmice nekoliko minuta. U prvom delu sezone samo u pocetku igrao.To je neka tvoja zvanicna statistika izgleda. Cuj 471.minut. Gde si gledao statistiku? Na Aliexpressu?

Aron

Stvarno slaba odbrana. Najgore od svega i paradoks je to što je Skot ustvari ispravio grešku koju je napravio Jokanović pre dve godine. Potpuno je promenio odbranu od prošle godine i doveo zapravo dosta dobre igrače makar za opstanak. Ovaj tim koji ima na raspolaganju je za Premijer Ligu. Nije VBA. Izgleda da on nije kapacitet za prvi rang već samo za Čempionšip.

Mihajlo

Voleo bih da ga vidim u Fiorentini ili Milanu,ne moze on da igra s pajserima koji ne mogu sansu da mu nameste a nije bas ona superstar klasa da moze sam sebi gol da namesti,on je klasicna devetka i trebaju mu centarsutevi i saigraci koji stvaraju sanse.

odgovor bbrod

@(bbROD, 15. maj 2021 19:06)

bbROD

(kopola, 15. maj 2021 18:30)
Pretpostavljam da bi ti Mitrovica i na klupu reprezentacije jer je drugoligaski napadac? Koliko nebuloza u tvom postu. Strasno. Ocigledno nisi gledao nijednu utakmicu Fulama ove sezone. Da si gledao ne bi pisao ovo sto pises. Mitrovic je ove sezone igrao 27 utakmica od 37 koliko su igrali do sada. U tih 27 utakmica 14 je ulazio u igru sa klupe. Vrlo cesto 5-6 minuta pred kraj. Prakticno je igrao 13 utakmica ove sezone. Ostali su mogli da pokazu sta znaju u ostalim utakmicama, ukljucujuci i trenera, ali nemaju pojma. Niko. Totalno jalov tim koji ne zna da da gol. Ali tebi to ne smeta da hejtujes ovde o najboljem strelcu nase reprezentacije svih vremena. Verovatno te to i boli. A Mitar ode na kraju sezone u mnogo bolji klub koliko se god to tebi ne svidjalo

kopola

Ne hejtujem nikog nego pišem činjenice koje se mogu statistički proveriti. Mitrović je ove sezone davao gol na svakih 471 minut igre (da nije bilo onog gola iz penala statistika bi bila još gora). To je katastrofalno loša statistika za jednog napadača. Pri tom je u Fulamu baš kao i u reprezentaciji Srbije dugo bio povlašćen (sve lopte na njega išle, stil igre njemu odgovarao...). Šibnut je na klupu jer su u Fulamu ukapirali da moraju preći na drugačiji stil igre ako žele ostati u elitnom društvu.

kopola

Za njega je i bolje da bude na klupi. Nije igrač za najviši rang takmičenja što je i dokazao ove sezone. Samo dva gola iz igre i jedan iz penala, a toliko su ga forsirali na početku sezone kad je igrao svaki meč. Fulam je prodisao tek kad su sklonili Mitrovića sa terena i šibnuli ga na klupu, ali prekasno je bilo. Sad im ne vredi nikakva taktika.