Nedelja, 23.09.2018.

14:15

LaLiga: Het-trik Ben Jedera, Sevilja "brojala" do šest

Fudbaleri Sevilje pobedili su na gostovanju Levante sa 6:2, u petom kolu LaLige.

Izvor: PT

Autor: PT

LaLiga: Het-trik Ben Jedera, Sevilja

Ekipa iz Andaluzije bila je veoma raspoložena i svih šest golova postigli su za 60 minuta igre.

Sve je započeo Ben Jeder u 11. minutu, a samo minut kasnije Levante je izjednačio preko Mari Rođera.

Devet minuta kasnije Karisko je poveća na 2:1, dok je Morales pet minuta kasnije promašio penal za novo poravnanje rezultata. Sevilja je to znala da kazni u završnici poluvremena.

Pablo Sarabija ostvario je treću asistenciju u 35. minutu, dok je Ben Jeder postigao svoj drugi pogodak. Francuski napadač sjajnu partiju kompletirao het-trikom u 45. minutu.

U drugom poluvremenu u listu strelaca upisali su se Andre Silva i Pablo Sarabija, dok je Kjer u 90. postigao autogol za konačnih 6:2. Sevilja je šesta na tabeli sa sedam bodova, dok je Levante 15. sa samo četiri boda.