Subota, 15.04.2017.

20:20

Kolarov sa klupe posmatrao pobedu 'Građana'

Izabranici Pepa Gvardiole bil su ubedljivi na gostovanju protiv Sautemptona u meču 33. kola Premijer lige – 3:0.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Prvo poluvreme završeno je bez golova, a 'Građani' su se probudili u drugom delu kada su postignuta sva tri gola.

Vođstvo gostima doneo je Vinsent Kompani u 55. minutu koji se najbolje snašao posle centaršuta David Silve.

Argentinski fudbaler Leroj Sane i Serhio Aguero srušili su nadu 'Svecima' da mogu da dođu do gola i za samo tri minuta postigli dva – u 77. i 80. minutu.

Mančester Siti je treći na tabeli sa 64, dok je Sautempton na devetoj poziciji sa 40 bodova.

1.Čelsi 31 24 3 4 65:25 75
2.Totenhem 32 21 8 3 68:22 71
3..Mančester Siti 32 19 7 6 63:35 64
4. Liverpul 32 18 9 5 68:40 63
5.Everton 33 16 9 8 60:37 57
6.Mančester Utd 30 15 12 3 46:24 57
7.Arsenal 30 16 6 8 61:39 54
8.VBA 32 12 8 12 39:41 44