Nedelja, 24.08.2014.

23:37

L1: Falkao za prvu pobedu 'Kneževa'

Fudbaleri Monaka pobedili su Nant 1:0 i tako upisali prve bodove u novoj sezoni francuskog šampionata, u trećem kolu Lige 1.

Monako je u prva dva kola zabeležio dva poraza, od Bordoa i Lorijena, a pobedu nad Nantom doneo im je Radamel Falkao u 45. minutu.

Trenutak odluke desio se u poslednjem minutu prvog poluvremena, kada je Kuruzava pogodio Radamela Falkao na drugoj stativi, a Kolumbijac je rutinski smestio u mrežu.

Ranije u toku dana, Lans je na gostovanju bio bolji od Liona, golom Nomenjanaharija, dok su Sent Etjen i Ren odigrali bez golova.

Treća runda takmičenja otvorena je u petak, a šampion Pari Sen Žermen po drugi put nije stigao do sva tri boda.