Nakon odrađenog prvog treninga, šef struke crno-belih je pričao sa medijima, koje je najviše zanimalo kakvi su uslovi na raspolaganju stručnom štabu i fudbalerima.
"Došli smo na 19 stepeni, lepo vreme, teren fenomenalan. Imamo sve uslove da odradimo dobar trenažni proces i ne sumnjamo da će tako i biti. Ulazimo u klasičan trenažni proces, biće i duplih treninga, biće i po jedan dnevno, biće i relaksacije, biće i utakmica. Najveći izazov stručnog štaba i igrača je da to sve bude sprovedeno kako treba i da bude maksimalno iskorišćen svaki minut, svaki prostor koji nam se daje da bismo napredovali", rekao je Blagojevićpreno je klupski sajt.
Pričao je o tome i koliko je imao vremena da analizira nasleđenu ekipu i kakve je zaključke doneo.
"Imali smo vremena, i ja i stručni štab da analiziramo igru Partizana u nekom prethodnom periodu. Dobili smo jasnu viziju kako je to izgledalo i jasnu viziju koje su to dobre stvari koje treba zadržati i koje su to loše stvari koje po našem mišljenju treba promeniti i ispraviti. Imali smo juče i sastanak sa igračima gde se upravo taj segment prezentovao celom igračkom kadru i pokazane su im upravo te stvari koje sada spominjemo. Dijagnoza postojećeg stanja, počeli smo konkretno da radimo na korekciji tih stvari i očekujem da vremenom napredujemo. Nemamo mnogo vremena, ekipa i prvenstvo ne mogu da čekaju, od nas se očekuju rezultati tako da ćemo se truditi da budemo veoma produktivni u onome što se očekuje od nas", istako je Blagojević.
Za sad je u Partizan pristigao samo jedan fudbaler, Milan Vukotić, a upitan je i da li očekuje još neka osveženja u igračkom kadru.
"Sa upravom kluba, pre svega Dankom Lazovićem i Predragom Mijatovićem razgovaramo svakog dana, naravno da zavisimo dosta od finansijske konstrukcije i eventualnih odlazaka koji bi otvorili prostor za dejstvo u prelaznom roku. Radimo na tome, imamo određene pomake, pripremamo. Isto tako kada su i odlasci u pitanju, sve je otvoreno. Prelazni rok je takav da se u svakom danu, da budem precizniji u svakom satu dešavaju pomaci tako da siguran sam da će biti i dolazaka i odlazaka. Učinićemo sve što je u našoj moći da na kraju ne budemo slabiji već kompaktniji i jači nego što smo bili u prethodnom periodu", poručio je Blagojević.
Došli smo do četvrtfinala Lige šampiona, a ove večeri u prvim mečevima sastaju se Real i BAjern u Madridu, odnosno, Sporting i Arsenal u Lisabonu (21.00).
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović govorio je otvoreno o dešavanjima iz perioda dok je bio na čelu Crvene zvezde, otkrivši detalje o trenerskim željama i pregovorima koji nikada nisu realizovani.
Arbitražni sud Fudbalskog saveza Srbije odlučio je da je pravni spor između trenera Srđan Blagojević i FK Partizan, pokrenut krajem 2025. godine, okončan u korist trenera.
Trener fudbalera Partizana Srđan Blagojević rekao je da njegova ekipa ne potcenjuje nikoga iako Mladost nema pobedu u prolećnom delu sezone i istakao da igrači moraju da budu maksimalno oprezni i fokusirani.
Došli smo do četvrtfinala Lige šampiona, a ove večeri u prvim mečevima sastaju se Real i BAjern u Madridu, odnosno, Sporting i Arsenal u Lisabonu (21.00).
Pratila je naša javnost kako će izgledati A selekcija Srbije pod vođstvom Veljka Paunovića protiv Španije i Saudijske Arabije, ali je na kraju sav fokus prešao na omladinsku i kadetsku selekciju naše zemlje.
Učinak po segmentima igre i individualne brojke ogolile su prednost Partizana u odlučujućim trenucima u derbiju i pobedi nad Zvezdom u 35. kolu Evrolige.
Usamljenost je postala globalna pojava, a tehnologija koja nas je decenijama razdvajala, sada pokušava da nas spoji na neočekivan način, preko aplikacija za traženje prijatelja.
Komentari 4
Pogledaj komentare Pošalji komentar