Nova vest
Srpski fudbal 0

11.6.2025.

18:22

Novi igrač se vraća u Partizan, ali neće za njega igrati

Nakon što je Partizan rešio pitanje trenera i produžio ugovor sa Srđanom Blagojevićem, u procesu je potražnje pojačanja za nikad raniji nastup u Evropi.

Autor:B92.sport

B92.sport
Novi igrač se vraća u Partizan, ali neće za njega igrati
Srđan Stevanović/Starsport

Već 10. jula, dakle za manje od mesec dana, počeće kvalifikacije za Ligu Evrope i vremena za uigravanje tima gotovo da nema.

Traže se igrači koji bi hteli da se vrate u srpski fudbal, a jedan od njih je i Mihajlo Petković, koji je pristao da se vrati.

Vezista, koji ima 21 godinu i prethodne sezone je igrao za kruševački Napredak, vratiće se u Humsku, ali samo na kratko.

Kako prenosi "Telegraf", on će biti poslat na pozajmicu u Novi Pazar, gde je već bio tokom šest meseci pre sezone u Napretku.

Podsetimo, u Partizanu nije dobio veću priliku, iako na početku sezone 2022/2023. jeste bio u prvom timu i dao je fenomenalan gol u Ivanjici protiv Javora u pobedi rezultatom 4:0.

Međutim, nakon toga se "izgubio" pod vođstvom Ilije Stolice i više se nije snašao u crno-belom dresu.

Petković ce ugovor sa crno-belima potpisati u četvrtak, a potom se odmah uputiti ka Novom Pazaru, sa kojim će odraditi letnje pripreme i pripremiti se za kvalifikacije u Ligi konferencije.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

Lige petice

Važan potpis "apotekara"

Fudbaler Bajer Leverkuzena i reprezentativac Burkine Faso Edmon Tapsoba produžio je ugovor do 30. juna 2031. godine, saopštio je nemački klub.

Tanjug

23:58

2 h

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Apple ponovo izgubio

Sud je odbio zahtev tehnološkog giganta – eksterni načini plaćanja ostaju na snazi do konačne odluke Vrhovnog suda.

B92.net

19:15

7 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu