Nova vest
Lige petice 0

31.1.2025.

19:50

Ronaldu stiglo pojačanje od 90 miliona

Kolumbijac Džon Duran (21), dosadašnji fudbaler Aston Vile, prešao je iz tog kluba u saudijski Al-Nasr i biće saigrač Kristijana Ronalda.

Izvor:B92.Sport

Autor:B92.sport

B92.sport
Ronaldu stiglo pojačanje od 90 miliona
Bradley Collyer/PA via AP

Transfer Durana potvrdio je klub iz Birmingema.

Prodaja Durana drugi je najveći izlazni transfer u istoriji Aston Vile, vredan je 77 miliona evra, sa bonusima 90, a samo je prelazak Džeka Griliša u Mančester siti svojevremeno, bio veći - 115 miliona.

Sa saudijskim klubom potpisao je ugovor na pet i po sezona.

Kolumbijac je ove sezone u izvanrednoj formi, sedam golova je postigao u Premijer ligi, tri u Ligi šampiona i dva u FA Kupu.

Vila isprva nije bila voljna da proda jednog od svojih najboljih igrača, niti je Duranu prioritet bio odlazak, međutim na ponudu Saudijaca nisu ostali ravnodušni.

Svi su na kraju zadovoljni, i klub i igrač, i jedni i drugi punih džepova nastavljaju dalje, svako svojim putem.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

NBA

Vraća se Majk Meloun?!

Nekadašnji trener Majkl Meloun, koji je deset godina vodio Denver Nagetse i osvojio titulu šampiona sa našim Nikolom Jokićem, mogao bi uskoro da se vrati u NBA ligu.

B92.sport

11:06

43 min

U fokusu

Vidi sve
MMA

Gangster

Na današnji dan, 3. aprila 1977. godine, rodio se jedan od najspektakularnijih MMA boraca svih vremena, Čel Sonen.

Stefan Nikolić

11:35

1 d

Aktuelno

Predstavljen novi premijum brend FOTO

Chery i Jaguar Land Rover zajednički su lansirali Freelander kao samostalan premijum brend električnih vozila. Konceptni automobil Concept 97 predstavljen je na Sajmu automobila u Njujorku.

B92.net

8:04

3 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu