Jedan od najvećih proizvođača komponenti za Apple vrši interne promene i pripreme, kako bi bio spreman za Appleove porudžbine savitljivih displeja za iPhone i iPad, navodi The Elec.
Novi izveštaj ukazuje na to da je Samsung Display izvršio reorganizaciju sa fokusom na to da odgovori na potrebe koje Apple bude imao kada su u pitanju savitljivi uređaji. Navodi se i da je južnokorejska kompanija već ispred konkurencije kada je u pitanju proizvodnja OLED panela visokog kvaliteta za telefone.
Izveštaj takođe ističe da je Samsung u potrazi za novim mogućnostima zarade i veruje da su savitljivi uređaji prilika za to.
Na kraju, izveštaj pominje da Samsung Display i LG Display rade na 20,25-inčnom savitljivom uređaju za još neobjavljeni APple proizvod, koji bi mogao biti iPad.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 5
Pogledaj komentare