Metju Mekonahi dramatično smršao zbog filmske uloge
Američki glumac Metju Mekonahi smršao je 17 kilograma za potrebe snimanja novog filma u kojem glumi muškarca obolelog od AIDS-a.
Izvor: klix.ba
Mekonahi, poznat po zavidnoj figuri, ovih dana snimljen je u neprepoznatljivom izdanju: ispijen, mršav, “senka” od čoveka, a sve to radi uloge u filmu "The Dallas Buyers Club" u kojem glumi muškarca koji boluje od AIDS-a.
“Sada se osećam dobro”, rekao je Mekonahi nakon dramatičnog gubitka težine.
"Sada verovatno imam 35 odsto manje energije", kazao je glumac. On je opisao kako je tekao proces mršavljenja i pripreme za ulogu. Kaže da je postavljao ciljeve da smrša nekoliko kilograma, pa kad je dostigao to, onda je lako skinuo još nekoliko, zatim novi cilj i novo skidanje kilograma, sve dok nije dostigao željeni cilj.
Metju je inače visok 182 cm, pa zbog visine izgleda još mršavije.
"Ono što sam otkrio tokom procesa mršavljenja je to da je moja dijeta imala više uticaja na gubitak kilograma nego samo vežbanje", rekao je glumac.
On je dodao da trenutno unosi 1.500 kalorija i radi kardio vežbe. Takođe, rekao je da će se, kada se snimanje filma završi, vratiti svojoj staroj ishrani, mada mu je sada apetit potpuno oslabio.
"Moj želudac se smanjio. Biće vrlo teško", rekao je glumac.
Mekonahi je u Nju Orlinsu gde snima film zbog kojeg je smršao. Osim njega u filmu će glumiti i Dženiger Garner i Džared Leto, a očekuje se da će film biti prikazan 2013. godine.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Zdravstveno stanje generala Ratka Mladića je nepromenjeno loše, njegovo puštanje na lečenje u Srbiji još nije odobreno, a generalov sin Darko kaže da ukoliko takva odluka ne bude doneta to znači da je osuđen na smrt.
Mala grupa blokadera okupila se sinoć u Zemunu gde je ponovo maltretirala građane Beograda, što se na kraju rezultiralo njihovim nasiljem, pišu mediji.
Zdravstveno stanje generala Ratka Mladića je nepromenjeno loše, njegovo puštanje na lečenje u Srbiji još nije odobreno, a generalov sin Darko kaže da ukoliko takva odluka ne bude doneta to znači da je osuđen na smrt.
Sukob na Bliskom istoku – 60. dan. Na jugu Libana i u pograničnom području sa Izraelom zabeležena je nova eskalacija sukoba, uključujući vazdušne napade, razmenu vatre i napade dronovima.
Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić održao je konferenciju za medije posle pobede u petoj utakmici serije protiv Minesota Timbervulvsa i smanjenja na 3-2.
Svađa nije pravi problem u većini veza. Problem počinje onog trenutka kada utihne vika i krene neki tihi razgovor. Upravo tada padaju i ove rečenice posle svađe koje ostavljaju ožiljke godinama.
Državni sekretar Sjedinjenih Američkih Država Marko Rubio izjavio je da američka administracija ima indikacije da je iranski vrhovni vođa Modžtaba Hamnei živ, ali da postoje brojna otvorena pitanja u vezi sa njegovom stvarnom ulogom u vlasti u Iranu.
Donald Tramp se prvi put susreo sa kraljicom Elizabetom 2018. godine kada su se on i prva dama Melanija Tramp pridružili monarhu na čaju u dvorcu Vindzor u julu 2018.
Bruksizam, odnosno škripanje zubima, česta je nesvesna navika koja se javlja tokom sna ili u stresnim situacijama. Iako na prvi pogled deluje bezazleno, dugoročno može da izazove ozbiljne probleme sa zubima, vilicom i izgledom lica.
Mnogi imaju naviku da ostave čašu vode pored kreveta za slučaj da ožedne tokom noći. Međutim, postavlja se pitanje da li je takva voda bezbedna za piće i ujutru?
Dvadesettrogodišnji čileanski student Horhe Matute Džonsje 1999. godine izašao u provod i nikada se nije vratio. Sin ugledne građanske porodice iz univerzitetskog grada Konsepsiona poslednji put je viđen kada je izašao iz diskoteke u kojoj je bila žurka.
Middle East conflict – Day 59. The Israel Defense Forces (IDF) continued heavy attacks on Lebanon today, despite a ceasefire agreement brokered by the United States.
The Taliban Ministry of Higher Education confirmed that a university in Kunar Province was targeted by a Pakistani rocket attack this afternoon, KabulNow reports.
Serbia’s Ministry of Defense is planning to procure new air defense equipment from China, according to multiple local sources, while Serbian President Aleksandar Vučić announced the imminent signing of new contracts to strengthen the country’s defense network.
President of the Republic of Serbia Aleksandar Vučić will host the President of the Swiss Confederation, Guy Parmelin, who will be on an official visit to Serbia on April 28 and 29, 2026.
Slovakia is reconsidering its relations with the European Union because the issue of Ukraine is more important for Brussels than the situation in EU member states, Slovak Member of the European Parliament Ľuboš Blaha told RIA Novosti.
Ministarstvo odbrane SAD planira da transformiše svakodnevni rad svojih zaposlenih uvođenjem AI agenata koji će funkcionisati na neklasifikovanim mrežama.
Podaci su sirovina budućnosti, a Kina šampion u njihovom masovnom prikupljanju. To važi za privatne podatke građana, ali i one bitne za industriju. Evropske firme su zato u Kini na tankom ledu.
Komentari 17
Pogledaj komentare