Novi poraz Reala, Selta slavila na Bernabeuu!

Fudbaleri Selte iz Vika naneli su drugi poraz Real Madridu u svega pet dana, nadigravši "kraljevski" klub prvi put od 2006. godine.

Sreda, 18.01.2017.

23:05

Selta je nadigrala šampiona Evrope 2:1 na Santjato Bernabeuu, u prvom meču četvrtfinala Kupa kralja.

Sva tri gola postignuta su u roku od šest minuta sredinom drugog poluvremena, a Real je doživeo drugi poraz u nizu posle serije od 40 bez neuspeha.

Gosti su poveli preko Jaga Aspasa u 64, Marselo poravnava tri minuta kasnije, da bi već u sledećem Aspas asistirao Džoniju za pobedu Selte protiv beživotnog Reala.

U startnoj postavi Reala bio je najbolji fudbaler sveta Kristijano Ronaldo uz Luku Modrića, Tonija Krosa i Serhija Ramosa, dok su u nastavku zaigrao Karim Benzema, Mateo Kovačić i Alvaro Morata.

Za goste je ceo meč na Bernabeuu odigrao srpski fudbaler Nemanja Radoja.