Sreda, 25.08.2004.

11:56

Uhapšen sin Margaret Tačer

Izvor: Beta

Default images

Južnoafrička policija uhapsila je Marka Tačera, sina bivše premijerke Velike Britanije Margaret Tačer.

Tačer je uhapšen pod sumnjom da je umešan u pokušaj svrgavanja Vlade Ekvatorijalne Gvineje. Portparol policije Sipo Ngvema rekao je da je Tačer uhapšen u svojoj kući u Kejptaunu i da se očekuje da će biti optužen za kršenje propisa o stranoj vojnoj pomoći. Prema njegovim rečima, sumnja se da je Tačer pomogao finansiranje zavere i u logistici. "Imamo pouzdane dokaze i informacije da je umešan u pokušaj puča", dodao je zvaničnik policije.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 4

Pogledaj komentare

4 Komentari

Možda vas zanima

Region

Ina pušta rafineriju u rad

Hrvatska naftna kompanija Ina saopštila je da projekat modernizacije Rafinerije nafte Rijeka za skoro 700 miliona evra ulazi u završnu fazu, pošto je okončana izgradnja ključnih sistema novog postrojenja.

14:40

24.12.2025.

1 d

Podeli: