04.06.2026.
10:41
Uskoro puni 80 godina, ali ne staje: Arnold Švarceneger najavio novi film
Iako se približava 80. rođendanu, legendarni Arnold Švarceneger ne pokazuje nameru da uspori, a kamoli da se povuče iz sveta filma.
Nakon nedavnog povratka u dve sezone Netfliksove akcione serije "FUBAR", u kojoj glumi uz Moniku Barbaro, zvezdu filma "Top Gan: Maverik", Arnold Švarceneger već priprema novi projekat.
Iako publika decenijama raspravlja o njegovoj najpoznatijoj ulozi, mnogi će se složiti da je reč o SF klasiku "Terminator" iz 1984. godine, filmu koji je pokrenuo jednu od najuspešnijih akcionih franšiza svih vremena.
Možda vas zanima
Žestok sukob glumice i reditelja: Preti mu tužbom ako ne ukloni seksualizovanu scenu iz filma
Glumica Nastasja Kinski želi da reditelj Vim Venders ukloni seksualizovanu scenu iz svog filma "Pogrešan potez" (1975), u kojoj se ona pojavila u toplesu kada je imala 13 godina.
15:51
3.6.2026.
19 h
Propust u radnji horora "Obsession" koji ni reditelj ne može da objasni
Reditelj Kari Barker ukazao je na propust u radnji svog hit filma "Obsession" za koji čak ni on nema rešenje.
16:35
27.5.2026.
7 d
Novi kriminalistički triler za Prajm Video
Švarceneger će udružiti snage sa Lijamom Hemsvortom u novom kriminalističkom trileru "The Kellys", za koji je prava obezbedio Amazon MGM. Film neće imati bioskopsku distribuciju, već će biti objavljen na striming servisu Prajm Video.
Radnja prati osramoćenog njujorškog policajca kome teroristi otmu suprugu. Kako bi je spasao, primoran je da zatraži pomoć svoje porodice.
Režiju potpisuje Bred Pejton, poznat po saradnji sa Dvejnom Džonsonom na filmovima "Rampage" i "San Andreas", kao i po SF filmu "Atlas", koji je prošle godine režirao za Netfliks.
Možda vas zanima
Dokumentarac "Yugo ide u Ameriku" dobio EU nagradu publike na festivalu Beldoks
Dugometražni rediteljski prvenac Filipa Grujića i Alekse Borkovića "Yugo ide u Ameriku" osvojio je EU nagradu publike na Međunarodnom festivalu dokumentarnog filma Beldoks (Beldocs).
14:17
27.5.2026.
7 d
Od cifre će vam se zavrteti: Ovaj film je Tomu Kruzu doneo najveće bogatstvo
Čuveni glumac Tom Kruz može da se pohvali glumačkom karijerom na kojoj bi mnogi mogli da mu pozavide, a jedno filmsko ostvarenje donelo mu je pravo bogatstvo.
12:53
27.5.2026.
7 d
Premijera se očekuje najranije sledeće godine
Dolazak filma "The Kellys" očekuje se najranije krajem sledeće godine, iako nije isključeno da će premijera biti pomerena na 2028. godinu. U međuvremenu, Švarceneger nastavlja da radi na novim projektima, potvrđujući da ne planira da napusti filmsku industriju.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar