Petak, 22.06.2001.

14:36

UNMIK IGNORISE SPORAZUM O PROMETU ROBA

Default images
Savezni komitet za Kosovo i Metohiju i republicka uprava prihoda saopstili su da uprkos trostrukog urgiranja kod organa UNMIK, do danas nije dobijen odgovor o pocetku primene zajednickog sporazuma o porezu na promet robe koja se prodaje na Kosovu i Metohiji, iako je sve pripremljeno, javlja Fonet. Savezni Komitet za Kosovo i Metohiju uputio je danas pismo sefu misije UNMIK Hansu Hakerupu sa zahtevom da hitno razresi ovaj problem, kaze se u saopstenju.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Spremite se: Pašće i do 25 centimetra snega

Prema upozorenju RHMZ, tokom večeri i noći kiša će u većini krajeva preći u susnežicu i sneg. Najviše snega očekuje se u utorak u jugozapadnoj, južnoj i jugoistočnoj Srbiji, gde se u nižim predelima prognozira i do 25 centimetara snežnog pokrivača.

7:57

15.2.2026.

2 d

Podeli: