Utorak, 31.01.2023.

12:56

Bahato ponašanje mladića u Novom Sadu

Policija će podneti krivične prijave protiv dvadesetjednogodišnjaka, devetnaestogodišnjaka i jednog maloletnika iz Novog Sada zbog nasilničkog ponašanja.

Izvor: RINA

Bahato ponašanje mladića u Novom Sadu
Foto: Shutterstock/Photo Kurjak

Sumnja se da su oni, sinoć, u Ulici Milete Protića, gađali šesnaestogodišnjeg Novosađanina upaljenim bakljama od kojih mu je jedna progorela jaknu.

Ubrzo nakon prijave, policija je pronašla osumnjičene na krovu jedne zgrade u Milenka Grčića.

Tu su pronađene i dve mačete i dve drvene palice.

Prema nezvaničnim informacijama portala 021, svi osumnjičeni mladići su poznati od ranije po sličnim incidentima i krivičnim delima.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 0

Pogledaj komentare

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Gotovo je; Vojska izlazi na ulice

Kolumbijska vojska saopštila je da će u opštinu Silvija na jugozapadu te zemlje biti raspoređeno više od 500 vojnika, nakon teritorijalnog spora između dve autohtone grupe koji je izbio u četvrtak i izazvao sukobe u kojima je poginulo najmanje sedam ljudi.

22:45

22.5.2026.

2 d

Podeli: