Subota, 15.05.2021.

23:15

Sansi i Seltiksi ubedljivi VIDEO

Košarkaši Finiksa pobedili su u gostima San Antonio 140:103 (17:34, 34:30, 23:41, 31:33), i tako stigli do 50. pobede u NBA ligi ove sezone.

Debili, nikako vam na ide sa brojevima.

Zbir poena po četvrtinama ne odgovara konačnom rezultatu utakmice. Naravno, nije tačan ni rezultat po četvrtinama.

Pokušajte da saznate ko je bio domaćin susreta, sem ako timovi u toku jedne utakmice nisu igrali u dva grada, pa je svaki tim bio i domaćin i gost. Eto, pomogao sam vam da napišete tačan rezultat po četvrtinama.

P.S.
Godinama vam savetujem da napišete samo krajnji rezultat, mada ni za to (mnogo puta) niste sposobni.