Sreda, 15.08.2018.

16:40

Kolina: Zašto sam napustio UEFA? Dosta je...

Nekada najpopularniji italijanski sudija Pjerluiđi Kolina otkrio je razlog zbog kog je odlučio da napusti UEFA.

Kolina: Zašto sam napustio UEFA? Dosta je... IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

13 Komentari

Sortiraj po:

Paor

pre 5 godina

VAR bih podržao ako izmene način pozivanja. Trener zainteresovane ekipe bi trebao da traži VAR proveru stim da ima jednom priliku u poluvremenu. Ako je pozivanje bilo neopravdano gubi pravo na VAR do kraja poluvremena, isto kao u NFL ili chalange sistem u tenisu.
Sistem sa Svetskog prvenstva i dalje se oslanja na sudijsku procenu, što nije dobro.

xx

ja sam se nadao da gledam fudbal posle 8godina opet...velika greska sa moje strane sto sam mislio da ce ovaj VAR doneti normalne postene meceve.Ja necu gledati fudbal u naredna 2 prvenstva sigurno.Mafija i nista drugo

Jaran

Ce ga vara
Moze i da se uvede da se igra 3 puta po 30 minuta, penali da se izvode rukama, da se uvedu plavi i zeleni karton i kada padne gol da se odigra papir-kamen-makaze gde ce pobednik odluciti da li ce se gol priznati!

chema

Pa muka je čoveku šta se sve dešava i kako UEFA namešta utakmice. Kad se ništa ne pitaš i kad se dešavaju neke stvari iza tvojih leđa u poslu koji vodiš odlično, onda shvatiš da ne želiš da budeš deo njihove ekipe jer imaš čast. Eto, to je moje mišljenje šta je razlog.

Dynamic

Zvezda - PSV 3:2, kraj meča, Kolina ide ka tunelu - ceo Sever prekida pesmu i spontani aplauz. Imao je zaista autoritet kao sudija, tad baš nije nasedao na pokušaje Holanđana da isfoliraju penal, sudio za desetku..

Che Gevara

po meni var tehnologija plus 2 celendza bi dalo postenije sudjenje.

Bekovi vise ne bi tukli napadace ko volove u kupusu a samim tim bi bilo vise golova a to je onda interesentniji fudbal.