Nedelja, 05.06.2016.

16:24

Zakon o finansiranju APV ispratio sve vlasti i još ga nema

Zakon o finansiranju Vojvodine čeka da na usvajanje već osam godina. Ispratio je do sada sve stranačke postave na oba nivoa vlasti, i pokrajine i republike.

Izvor: B92

Zakon o finansiranju APV ispratio sve vlasti i još ga nema IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

Nemanja

pre 10 godina

Kada smo vec kod toga ko od koga uzima, hajde da vidimo koliko Vojvodina placa za struju Centralnoj Srbiji zadnjih decenija i zbog cega vec jedan vek mi moramo da placamo najskuplju hranu koja se gle najvise proizvodi u Vojvodini? E onda da vidimo di su nasi novci, odnosno gde su bre nase pare?
(ilke, 5. jun 2016 19:34)

Pogledaj malo statistiku, SAMO u Vojvodini se struja plaća redovno, tako da u stvari vi iz Srbije imate svetla i da se grejete samo zbog nas.

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

Никад Војводина неће бити посебна држава, и увек ћемо бити део Србије.

АЛИ ХОЋЕМО ДОБИТИ БАР 28.57% ДРЖАВНОГ БУЏЕТА, ИЛИ МАКСИМАЛНО 34%,ЈЕР ТОЛИКО ИСКРЕНО БИ ТРЕБАЛО ДА НАМ ПРИПАДНЕ.

ilke

pre 10 godina

@Џејмс 007Bond, 5. jun 2016 18:36. Ziveo sam tri godine u Novom Sadu, bilo ne povratilo se, a ti si odlican primer logike koja vlada u severnoj nam pokrajini. Dakle 93% se deli svima na ravne casti, a preostalih 7% ide samo Vojvodini za njenu administraciju i posebnost, e oko tih 7% se vodi polemika. Kada smo vec kod toga ko od koga uzima, hajde da vidimo koliko Vojvodina placa za struju Centralnoj Srbiji zadnjih decenija i zbog cega vec jedan vek mi moramo da placamo najskuplju hranu koja se gle najvise proizvodi u Vojvodini? E onda da vidimo di su nasi novci, odnosno gde su bre nase pare?

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

Ала, у животу нисам добио више минуса у односу на плусеве на неки написан коментар као сад.
...
И нисам ја никакав сепаратор и аутономаш...И да се ја питам-Србија,Република Српска и Црна Гора би биле једна држава...

Али, опет-дати нама само 7% на више од два милиона људи је стварно мало...А Косову и дан данас дате дневно више од 300 000е, а нема доле ни 100 000 Срба.

И јел то фер?

И зашто остатак државе добије 93% кад ми по броју људи чинимо 28,57% , а по територији имамо 34%, и опет добијемо само 7%?

ЉУДИ, ОТВОРИТЕ ОЧИ, БУДИТЕ ПОШТЕНИ, ПРИЗНАЈТЕ ДА ВОЈВОДИНА ЈАКО МАЛО ДОБИЈА, А ПУНО ДАЈЕ.

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

А зашто нама само 7% кад чинимо 34% територије Србије?

Значи, због 34% укупне територије би смо требали да добијемо 34% из укупног буџета, јер и ми пунимо буџет...И без 34% не би требало ни да ,,преговарамо,,. (Тако би било да сам ја политичар).

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

Нама 7% на 2 милиона људи, а централном делу заједно са Београдом осталих 93%...
...
Баш ме брига колико има људи кад ми добијамо само 7%, а Војвођанска равница напуни српски буџет 200% јаче од свих других региона наше Србије...И де је ту правда?

П.С.Тих 34% су таман колико и 2 милиона процентуално по заступљености грађана у Србији...Тј уствари ако гледамо процентуално- онда је 2 милиона= 28.57% укупног буџета, А МИ ДОБИЈАМО САМО 7%, А У СТВАРИ НЕ ДОБИЈАМО НИ ТИХ 7%.- И ТО ЋЕ СЕ ПРОМЕНИТИ.
...
Значи, без 34% или минимално 28.57% ни не преговарамо.

И да се зна да су Нови Београд , Сручин и остала места северно од Саве и Дунава, тако да географски припадају доњем Србму, па заједно са њима Војводима има више од 2.4 милиона људи.

И КАКО ВАМ НИЈЕ ЖАО ДА НАМ ДАТЕ САМО 7%...ЗНАЧИ ЕЈ , САМО 7%!!!, ...ПА ЗАР ТО НИЈЕ КРАЂА???

И ди су наши новци, јер и ми смо валда неки СРБИ, а не само ви јужни?

ilke

pre 10 godina

@Џејмс 007Bond, 5. jun 2016 18:36. Ziveo sam tri godine u Novom Sadu, bilo ne povratilo se, a ti si odlican primer logike koja vlada u severnoj nam pokrajini. Dakle 93% se deli svima na ravne casti, a preostalih 7% ide samo Vojvodini za njenu administraciju i posebnost, e oko tih 7% se vodi polemika. Kada smo vec kod toga ko od koga uzima, hajde da vidimo koliko Vojvodina placa za struju Centralnoj Srbiji zadnjih decenija i zbog cega vec jedan vek mi moramo da placamo najskuplju hranu koja se gle najvise proizvodi u Vojvodini? E onda da vidimo di su nasi novci, odnosno gde su bre nase pare?

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

А зашто нама само 7% кад чинимо 34% територије Србије?

Значи, због 34% укупне територије би смо требали да добијемо 34% из укупног буџета, јер и ми пунимо буџет...И без 34% не би требало ни да ,,преговарамо,,. (Тако би било да сам ја политичар).

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

Нама 7% на 2 милиона људи, а централном делу заједно са Београдом осталих 93%...
...
Баш ме брига колико има људи кад ми добијамо само 7%, а Војвођанска равница напуни српски буџет 200% јаче од свих других региона наше Србије...И де је ту правда?

П.С.Тих 34% су таман колико и 2 милиона процентуално по заступљености грађана у Србији...Тј уствари ако гледамо процентуално- онда је 2 милиона= 28.57% укупног буџета, А МИ ДОБИЈАМО САМО 7%, А У СТВАРИ НЕ ДОБИЈАМО НИ ТИХ 7%.- И ТО ЋЕ СЕ ПРОМЕНИТИ.
...
Значи, без 34% или минимално 28.57% ни не преговарамо.

И да се зна да су Нови Београд , Сручин и остала места северно од Саве и Дунава, тако да географски припадају доњем Србму, па заједно са њима Војводима има више од 2.4 милиона људи.

И КАКО ВАМ НИЈЕ ЖАО ДА НАМ ДАТЕ САМО 7%...ЗНАЧИ ЕЈ , САМО 7%!!!, ...ПА ЗАР ТО НИЈЕ КРАЂА???

И ди су наши новци, јер и ми смо валда неки СРБИ, а не само ви јужни?

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

Ала, у животу нисам добио више минуса у односу на плусеве на неки написан коментар као сад.
...
И нисам ја никакав сепаратор и аутономаш...И да се ја питам-Србија,Република Српска и Црна Гора би биле једна држава...

Али, опет-дати нама само 7% на више од два милиона људи је стварно мало...А Косову и дан данас дате дневно више од 300 000е, а нема доле ни 100 000 Срба.

И јел то фер?

И зашто остатак државе добије 93% кад ми по броју људи чинимо 28,57% , а по територији имамо 34%, и опет добијемо само 7%?

ЉУДИ, ОТВОРИТЕ ОЧИ, БУДИТЕ ПОШТЕНИ, ПРИЗНАЈТЕ ДА ВОЈВОДИНА ЈАКО МАЛО ДОБИЈА, А ПУНО ДАЈЕ.

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

Никад Војводина неће бити посебна држава, и увек ћемо бити део Србије.

АЛИ ХОЋЕМО ДОБИТИ БАР 28.57% ДРЖАВНОГ БУЏЕТА, ИЛИ МАКСИМАЛНО 34%,ЈЕР ТОЛИКО ИСКРЕНО БИ ТРЕБАЛО ДА НАМ ПРИПАДНЕ.

Nemanja

pre 10 godina

Kada smo vec kod toga ko od koga uzima, hajde da vidimo koliko Vojvodina placa za struju Centralnoj Srbiji zadnjih decenija i zbog cega vec jedan vek mi moramo da placamo najskuplju hranu koja se gle najvise proizvodi u Vojvodini? E onda da vidimo di su nasi novci, odnosno gde su bre nase pare?
(ilke, 5. jun 2016 19:34)

Pogledaj malo statistiku, SAMO u Vojvodini se struja plaća redovno, tako da u stvari vi iz Srbije imate svetla i da se grejete samo zbog nas.

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

А зашто нама само 7% кад чинимо 34% територије Србије?

Значи, због 34% укупне територије би смо требали да добијемо 34% из укупног буџета, јер и ми пунимо буџет...И без 34% не би требало ни да ,,преговарамо,,. (Тако би било да сам ја политичар).

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

Никад Војводина неће бити посебна држава, и увек ћемо бити део Србије.

АЛИ ХОЋЕМО ДОБИТИ БАР 28.57% ДРЖАВНОГ БУЏЕТА, ИЛИ МАКСИМАЛНО 34%,ЈЕР ТОЛИКО ИСКРЕНО БИ ТРЕБАЛО ДА НАМ ПРИПАДНЕ.

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

Нама 7% на 2 милиона људи, а централном делу заједно са Београдом осталих 93%...
...
Баш ме брига колико има људи кад ми добијамо само 7%, а Војвођанска равница напуни српски буџет 200% јаче од свих других региона наше Србије...И де је ту правда?

П.С.Тих 34% су таман колико и 2 милиона процентуално по заступљености грађана у Србији...Тј уствари ако гледамо процентуално- онда је 2 милиона= 28.57% укупног буџета, А МИ ДОБИЈАМО САМО 7%, А У СТВАРИ НЕ ДОБИЈАМО НИ ТИХ 7%.- И ТО ЋЕ СЕ ПРОМЕНИТИ.
...
Значи, без 34% или минимално 28.57% ни не преговарамо.

И да се зна да су Нови Београд , Сручин и остала места северно од Саве и Дунава, тако да географски припадају доњем Србму, па заједно са њима Војводима има више од 2.4 милиона људи.

И КАКО ВАМ НИЈЕ ЖАО ДА НАМ ДАТЕ САМО 7%...ЗНАЧИ ЕЈ , САМО 7%!!!, ...ПА ЗАР ТО НИЈЕ КРАЂА???

И ди су наши новци, јер и ми смо валда неки СРБИ, а не само ви јужни?

Џејмс 007Bond

pre 10 godina

Ала, у животу нисам добио више минуса у односу на плусеве на неки написан коментар као сад.
...
И нисам ја никакав сепаратор и аутономаш...И да се ја питам-Србија,Република Српска и Црна Гора би биле једна држава...

Али, опет-дати нама само 7% на више од два милиона људи је стварно мало...А Косову и дан данас дате дневно више од 300 000е, а нема доле ни 100 000 Срба.

И јел то фер?

И зашто остатак државе добије 93% кад ми по броју људи чинимо 28,57% , а по територији имамо 34%, и опет добијемо само 7%?

ЉУДИ, ОТВОРИТЕ ОЧИ, БУДИТЕ ПОШТЕНИ, ПРИЗНАЈТЕ ДА ВОЈВОДИНА ЈАКО МАЛО ДОБИЈА, А ПУНО ДАЈЕ.

ilke

pre 10 godina

@Џејмс 007Bond, 5. jun 2016 18:36. Ziveo sam tri godine u Novom Sadu, bilo ne povratilo se, a ti si odlican primer logike koja vlada u severnoj nam pokrajini. Dakle 93% se deli svima na ravne casti, a preostalih 7% ide samo Vojvodini za njenu administraciju i posebnost, e oko tih 7% se vodi polemika. Kada smo vec kod toga ko od koga uzima, hajde da vidimo koliko Vojvodina placa za struju Centralnoj Srbiji zadnjih decenija i zbog cega vec jedan vek mi moramo da placamo najskuplju hranu koja se gle najvise proizvodi u Vojvodini? E onda da vidimo di su nasi novci, odnosno gde su bre nase pare?

Nemanja

pre 10 godina

Kada smo vec kod toga ko od koga uzima, hajde da vidimo koliko Vojvodina placa za struju Centralnoj Srbiji zadnjih decenija i zbog cega vec jedan vek mi moramo da placamo najskuplju hranu koja se gle najvise proizvodi u Vojvodini? E onda da vidimo di su nasi novci, odnosno gde su bre nase pare?
(ilke, 5. jun 2016 19:34)

Pogledaj malo statistiku, SAMO u Vojvodini se struja plaća redovno, tako da u stvari vi iz Srbije imate svetla i da se grejete samo zbog nas.