Svet 0

20.04.2024.

18:43

"Erdogane, sram te bilo"

Izraelski ministar spoljnih poslova Izrael Kac ocenio je danas da je sastanak turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana i šefa Politbiroa palestinskog pokreta Hamas Ismaila Hanijea, sramota za turskog lidera.

Izvor: Tanjug

"Erdogane, sram te bilo"
Profimedia

Podeli:

"Muslimanska braća - silovanja, ubistva, skrnavljenje leševa i spaljivanje beba. Erdogane, sram te bilo!“, napisao je Kac na društvenoj mreži Iks.

Erdogan je ranije danas primio šefa Politbiroa palestinskog pokreta Hamas Ismaila Hanijeha u palati Dolmabahče u Istanbulu.

Erdogan i Hanije razgovarali su o situaciji u Pojasu Gaze, kao i o koracima neophodnim za isporuku humanitarne pomoći i prekid vatre u regionu.

0 Komentari

Možda vas zanima

Skupo, ali brzo

Džinovski Antonov An-124 stiže u pomoć

Avio-kompanije Erbas i Boing angažovale su transportni avion Antonov An-124, jedan od najvećih teretnih aviona na svetu, kako bi ubrzale isporuku ključnih delova za proizvodnju letelica i ublažile probleme u lancima snabdevanja.

10:36

20.7.2026.

1 d

Podeli: