Region 0

31.10.2025.

18:13

Dodik: Srpska se zajedno sa Srbijom sa tugom priseća stradalih u Novom Sadu

Milorad Dodik iporučio je, povodom sutrašnje godišnjice tragedije u Novom Sadu, koja je potresla čitav srpski narod, bez obzira gde živi, da se Republika Srpska i ovog puta, zajedno sa Srbijom, sa tugom i poštovanjem priseća stradalih.

Izvor: Tanjug

Dodik: Srpska se zajedno sa Srbijom sa tugom priseća stradalih u Novom Sadu
EPA-EFE/MARKO DJOKOVIC

Podeli:

"Srbija je prethodnih godina postala ekonomski i politički snažna. Želim joj jedinstvo, stabilnost i sigurnost – i u svom bolu, i u svojoj snazi", napisao je Dodik na platformi Iks.

U padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu život je izgubilo 16 osoba među kojima su bila i deca.

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Preokret: Oni preuzimaju Ormuz?

Ukrajina poseduje neke od najnaprednijih dron tehnoloških sistema na svetu i mogla bi da doprinese međunarodnim naporima za obezbeđivanje sigurnosti u Ormuskom moreuzu, izjavio je britanski ministar za oružane snage Al Kerns tokom posete Kijevu, piše Reuters.

16:54

11.4.2026.

1 d

Podeli: