Region 0

27.05.2025.

10:28

Bilo je haotično, čula se rafalna paljba; Veliki sukob bandi kod Sarajeva, šestoro povređenih

U pucnjavi koja se sinoć dogodila u blizini prihvatnog centra za migrante u Blažuju, kod Sarajeva, najmanje šest osoba je povređeno.

Izvor: Tanjug

Bilo je haotično, čula se rafalna paljba; Veliki sukob bandi kod Sarajeva, šestoro povređenih
Profimedia

Podeli:

Kako je jutros saopšteno, pet od ukupno šest osoba zadobilo je teže povrede, a dva muškarca su životno ugrožena, saopštile su danas lokalne vlasti.

Pet migranata iz Avganistana osumnjičeno je da su učestvovali u toj pucnjavi, uključujući dvojicu za koje se sumnja da su direktni izvršioci ranjavanja više osoba, preneo je danas portal Klix.ba.

Prethodno je objavljeno, prema prvim nezvaničnim saznanjima portala, da je u velikom sukobu kriminalnih grupa koje borave u migrantskom kampu u Blažuju kod Sarajeva učestvovala i grupa državljana Pakistana.

Za svim akterima pucnjave se intenzivno traga.

Meštani su saopštili  da se u migrantskom kampu u blizini Sarajeva oko 21.25 sati više puta čula rafalna paljba, i da je situacija bila haotična.

Iz policije Kantona Sarajevo za Klix.ba je potvrđeno da je više osoba ranjeno i da među njima ima i onih sa teškim telesnim povredama.

Na teren je upućen veliki broj policijskih službenika i ekipa Hitne pomoći.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: