23.04.2025.
11:33
Strašna tuča u Zagrebu: Muškarac preminuo nakon sukoba
U Zagrebu je sinoć došlo do sukoba dva muškarca, koji se završio fizičkim obračunom, nakon kojeg je jedan od muškaraca preminuo.
Preminuli i njegov osam godina stariji prijatelj počeli su fizički da se obračunavaju nakon konzumiranja alkoholnih pića.
Kako saznajemo, usled tuče je preminuo D. P., a nakon obavljenog uviđaja telo je prevezeno u Institut za sudsku medicinu i kriminalistiku na Šalati kako bi se utvrdio tačan mehanizam povreda koje su dovele do smrti.
I nije trebalo dugo da se u stanu pojavi hitna pomoć, koji su mogli samo da potvrde smrt. Policija je, međutim, obavila svoj deo posla i pored uviđaja u stanu, ušla je u trag i napadaču koji se posle tuče sakrio na kućnu adresu.
Tamo je odmah uhapšen, a noć je proveo u službenim prostorijama policije.
U PU zagrebačkoj kažu da je uviđaj u toku. Da li će po okončanju istrage biti optužen za ubistvo ili nanošenje teške telesne povrede znaće se nakon što ga kriminalisti predaju pritvorskom nadzorniku.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar