Politika 11

06.08.2024.

14:36

Opozicija, Šolak i bosanski islamisti udruženi: Uvredama Vučića i patrijarha sprečiti ekonomski procvat Srbije

Dnevni list "Danas", koji je u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka, objavio je sramnu karikaturu opozicionog karikaturiste Predraga Koraksića Koraksa, na kojoj predsednik Srbije Aleksandar Vučić jaše patrijarha srpskog Porfirija.

Izvor: B92

Opozicija, Šolak i bosanski islamisti udruženi: Uvredama Vučića i patrijarha sprečiti ekonomski procvat Srbije
EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Podeli:

Kao po komandi, karikaturu je munjevito prenela islamistička "Slobodna Bosna".

Ova gnusna karikatura krunski je dokaz da su se opozicija u Srbiji, tajkun Šolak i bosanski islamisti ujedinili u ostvarenju zajedničkog cilja: po svaku cenu sprečiti Srbiju da korišćenjem litijuma doživi ekonomski procvat posle kog više niko iz regiona ne bi mogao da je stigne.

11 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Preminuo Ratko Mladić

Nekadašnji komandant Glavnog štaba Vojske Republike Srpske general Ratko Mladić preminuo je u pritvorskoj bolnici u Hagu u 84. godini, izjavila je za Srnu državni sekretar u Ministarstvu za ljudska i manjinska prava Srbije Lidija Pavićević.

14:24

27.8.2026.

1 d

Podeli: