25.06.2026.
19:57
Blokaderi ne menjaju metode: Prete i vređaju građane koji pešače na skup u Beogradu FOTO
Blokaderi su nastavili sa nastrašnijim uvredama na račun ljudi koji pešače do Beograda, gde treba da stignu na skup u subotu, 27. juna, pišu mediji.
Iako blokaderi često napominju da su za njih evropske vrednosti najvažnije, kao i demokratija i civilizovanost, njihovi postupci pokazuju sasvim suprotno, navode mediji.
Ovog puta, oni na društvenim mrežama ostavljaju skandalozne komentare na sadržajima koji prikazuju grupu iz Sremske Mitrovce koja peške ide u Beograd na veliki skup "Srbija pobeđuje".
"Nadam se da ćete pocrkati od vrućine", bio je jedan od komenatara.
Podsetimo, ranije su ostavljali takođe strašne komentare kako ljudima koji pešače žele još jednu nadstrešnicu.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar