25.06.2026.
8:40
Vučić pozvao građane na skup: "Zajedno gradimo budućnost Srbije"; "Vidimo se za dva dana u Beogradu" FOTO
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na Instagramu dva dana pre velikog skupa u Beogradu.
"Ne postoji ništa važnije od toga da zajedno gradimo budućnost Srbije. Vidimo se za dva dana u Beogradu!", navedeno je u objavi na Instagarmu.
Veliki vidovdanski skup Srpske napredne stranke "Srbija, jedna porodica", koji će okupiti građane iz svih delova naše zemlje, biće održan u subotu, ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu.
Kako je najavljeno, prisutnima će se obratiti i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji će govoriti o planu za budućnost zemlje, predstaviće naziv izborne liste SNS i otkriće da li će na predstojećim izborima nastupiti kao kandidat za premijera države.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar