23.05.2026.
23:10
Haos u centru Beograda: Blokader hteo da otme pištolj, policija ga zakucala za asfalt
Pripadnici policije su u munjevitoj akciji savladali blokadera i koji je hteo policajcu da oduzme pištolj, čime je sprečena moguća tragedija usred haosa na ulicama, piše 24sedam.
Kako piše 24sedam, u trenutku potpune tenzije i sukoba, policija je reagovala neverovatnom brzinom, oborila osumnjičenog na zemlju. Pištolj je zaštićen dok su policajci pokušavali da uspostave kontrolu i spreče još veći haos među okupljenima.
Neverovatna scena, policajci uleću među okupljene, savladavaju muškarca. Atmosfera je u sekundi postala potpuno usijana, dok su ljudi u panici posmatrali šta se događa.
Prema pisanju ovog portala, policija je brzom i odlučnom reakcijom sprečila potencijalno ozbiljan incident u trenutku kada su tenzije u centru grada već bile na ivici eksplozije. Građani koji su se zatekli na licu mesta ostali su u šoku zbog prizora oružja usred protesta i haosa na ulicama.
Dok su blokaderi pravili haos na ulicama Beograda, dodaje 24sedam, pripadnici MUP-a satima su pokušavali da očuvaju red i zaštite građane od eskalacije nasilja koje je potreslo prestonicu.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar