Sve za politički poen 1

14.05.2026.

15:44

Đokić dotrčao odmah nakon nesreće koju su izazvali blokaderi; Gde je bio kada je stradala studentkinja?

Političar Vladan Đokić dotrčao je odmah nakon nesreće koju su izazvali blokaderi, a nije ga bilo nigde kada je studentkinja sa Filozofskog fakulteta izgubila život.

Izvor: Mediji

Đokić dotrčao odmah nakon nesreće koju su izazvali blokaderi; Gde je bio kada je stradala studentkinja?
M.A./ATAImages

Podeli:

Blokaderi okupljeni oko Pravnog fakulteta danas su izazvali tešku nesreću u kojoj samo pukom srećom nije bilo stradalih.

Kako su mediji preneli, blokaderi su nezakonito blokirali ulicu i time izazvali tešku nesreću, kada se jedan vozač u panici, usled blokade, rikvercom zaleteo i pokosio starijeg čoveka. Tokom haosa koji je usledio, blokaderi, koji su jedini odgovorni za ono što se dogodilo, nasrnuli su na vozača i njegovo vozilo, pri čemu su, kako mediji navode, polomili stakla na automobilu i povredili muškarca koji je vozio automobil. 

Blokaderski mediji odmah su počeli da raspiruju sukobe i nerede, a političar Vladan Đokić došao je ispred Pravnog fakulteta. Žele opet da otmu neki politički poen. 

Postavlja se pitanje, gde je Đokić bio kada je studentkinja sa Filozofskog fakulteta izgubila život?

Podeli:

1 Komentari

Možda vas zanima

Novac nije problem

Evroligaši stvorili čudovište koje će da ih pojede

Tim iz Emirata već je obezbedio potpise Okoba, Dajala, Blosomgejma, Dijakitea i Minca, vodi borbu za Fransiska, sanja Hezonju, želi Jabuselea ako napusti NBA… a na klupi vidi Ćavija Paskvala.

10:52

13.5.2026.

1 d

Podeli: