28.04.2026.
14:41
Vučević poručio blokaderima koji neće u srpsku vojsku: "Kao da priželjkuju neku jakobinsku diktaturu"
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević izjavio je da ne može da veruje da neko neće da ide u vojsku Srbije jer se ne slaže sa mišljenjem predsednika države.
"Oni kao da priželjkuju neku jakobinsku diktaturu, Robespjer da dođe sa giljotinom, pa će Srbija naglo da procveta. Taj narativ se pravi 10 godina. Srbija je pet puta razvijenija i 105 puta bolja nego što je bila. Nije normalno da neko kaže da će nekoga da ubije jer nemaju isto mišljenje. Rekli ste da neće da idu u VS jer je to SNS vojska.
Kakva SNS vojska, to je Vojska Srbije! Ja sam išao u vojsku u vreme Slobodana Miloševića, iako se nisam slagao sa njegovim mišljenjem. Šta je trebalo da kažem, da neću da služim vojsku jer je on predsednik države", naveo je Vučević.
Komentari 6
Pogledaj komentare Pošalji komentar