Politika 4

06.04.2026.

16:35

Brnabić odgovorila blokaderima sa Filozofskog fakulteta: "Debatovala bih, kada bih znala sa kim"

Predsednica Narodne skupštine, Ana Brnabić na društvenoj mreži IKS odgovorila je prozivkama upućenim od strane studenata i opozicije i istakla da bi rado prihvatila debatu, ali je problem što druga strana nije transparentna.

Izvor: Mediji

Brnabić odgovorila blokaderima sa Filozofskog fakulteta: "Debatovala bih, kada bih znala sa kim"
A.K./ATAImages

Podeli:

"Debatovala bih sa vama kada bih znala sa kim debatujem. U principu ne debatujem u prazno, mada smo i na to primorani u političkom životu. Na mojoj profilnoj fotografiji stoji slogan, a pored njega moje ime i prezime, kao i moji lični stavovi. Dobri ili loši - moji su, i javni su. Ako želite transparentnost, ako se borite za transparentnost - krenite od sebe. Ako se borite za društvo u kome je lična odgovornost važna - krenite od sebe. To je fer princip", napisala je Brnabić.

Tagovi

4 Komentari

Možda vas zanima

Svet

"Iran je u haosu, svi lideri su mrtvi"

Američki predsednik Donald Tramp ponovo je zapretio Iranu rekavši da će "uraditi šta mora" ako se ne budu pridržavali sporazuma sa Vašingtonom, javio je Rojters.

22:37

22.6.2026.

2 d

Podeli: