10.02.2026.
11:31
Vučić o poseti Novom Sadu: Odnosom prema ljudima koji rade pokazuju kako bi se ponašali kada bi došli na vlast
Prilikom prisustvovanja svečanom uručenju rešenja u okviru programa za podsticaj razvoja prerađivačkih kapaciteta u oblasti proizvodnje vina, predsednik Srbije Aleksandar Vučić se osvrnuo i na komentare o njegovoj poseti Novom Sadu.
"Sada im smeta i kada sam bio u Novom Sadu, da sam došao uveče, govorili bi 'pod okriljem noći došao u Novi Sad", rekao je Vučić na početku i dodao: "Bio sam u Novom Sadu u vreme ručka, mi smo između jedan i dva ručali na Petrovoradinu."
"Oni svojim odnosom prema ljudima koji rade i vredno zarađuju za svoj hleb pokazuju kako bi se ponašali kada bi došli na vlast. Šta bi se desilo da sam otišao u poslastičarnicu, a oni su opozicija?" upitao je Vučić.
Pročitajte i:
- Vučić najavio: U Minhenu ću imati brojne sastanke s najvišim predstavnicima EU, a prvo s Erdoganom, pa Indija
- Vučić o sukobima među blokaderima: Na strani sam mladih ljudi, stari su hteli da ih iskoriste da dođu na vlast
- "Kina idealna prilika"; Vučić obišao proizvođače pića: Prestigli smo mnoge zemlje FOTO/VIDEO
Komentari 6
Pogledaj komentare Pošalji komentar