28.07.2025.
13:47
Miša Bačulov neće da glasa za spomenik žrtvama – ali evo šta hoće da radi
Miša Bačulov ne želi da glasa za spomenik žrtvama, ali zato je uvek tu kada treba da se ruši Srbija i da se prosipaju fekalije ispred Gradske kuće, prenose mediji.
Mediji navode da su opozicioni lideri koji su podržavali nasilje u Novom Sadu potpuno preuzeli proteste i napravili haos.
Tada je, takođe kako prenose mediji, Miša Bačulov vozio traktor kroz Novi Sad koji je bio pun fekalija i hteo da to sve "isporuči" ispred Gradske kuće u Novom Sadu.
Tražite još vesti za temu Politika? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.
Komentari 4
Pogledaj komentare Pošalji komentar