Hronika 0

28.01.2025.

15:56

Pritvor do 30 dana za vozača autobusa zbog nesreće kod Umke

Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu predložilo je danas sudu da odredi pritvor do 30 dana G.Ž. vozaču autobusa, zbog sumnje da je izazvao saobraćajnu nesreću kod Umke.

Izvor: Tanjug

Pritvor do 30 dana za vozača autobusa zbog nesreće kod Umke
FOTO TANJUG/ TANJUG VIDEO/ bg

Podeli:

 

Pritvor je predložen da ne bi uticao na svedoke, saopšteno je iz tog tužilaštva.

 

On je osumnjičen za krivično delo teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče ujutro na Obrenovačkom putu, na delu između Umke i Ostružnice, učestvovala su dva autobusa. Poginule su dve osobe.

U nesreći su tri osobe teško povređene, a lakše povrede zadobilo je 48 ljudi.

 

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

19 h

Podeli: