Hronika 0

31.07.2024.

19:33

Poznati detalji jezivog ubistva kod Žitorađe: Žrtva imala spisak za odstrel?

U centru sela Glašinac kod Žitorađe pre nešto više od dva sata ubijen je D. I. (49) iz ovog sela.

Izvor: Kurir.rs

Poznati detalji jezivog ubistva kod Žitorađe: Žrtva imala spisak za odstrel?
Shutterstock/H_Ko

Podeli:

Njega je ubio N. S. (49) iz istog sela. Kako se saznaje, susreli su se ispred prodavnice, te se svađali, a onda je N. S. nožem ubo D. I.

Zatim je otišao kući i sam se prijavio. Uhapšen je, a policija je pronašla i nož.

Za sada se ne zna kod koga je od njih dvojice bio.

Danas izašao iz zatvora

Prema svedočenju meštana, ubijeni je vrlo problematičan i jutros je izašao iz pritvora, jer je ranije srpom napao majku i isekao je.

Na sreću komšije su ga sprečile da zadobije teže povrede.

"On je držao celo selo u strahu. Od jutros je pričao kako ima spisak od 50 ljudi koje će da ubije. Pominjao je i N.S," pričaju okupljeni meštani.

Oni kažu da su hteli da pokrenu i peticiju kao bi ga nadležni organi sklonili sa ulice.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

14 h

Podeli: