Hronika 0

30.11.2025.

7:09

Nesreća na "Milošu Velikom": Stradala šestomesečna beba

Na auto-putu "Miloš Veliki" jutros u 1.30 sati, pre mosta na Savi, dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je smrtno stradala šestomesečna beba, rečeno je Tanjugu iz Hitne pomoći.

Izvor: Tanjug

Nesreća na "Milošu Velikom": Stradala šestomesečna beba
Nicolas Vignot/Shutterstock

Podeli:

U nesreći su teško povređeni roditelji nastradale bebe, koji su zadodobili teške povrede i prema rečima dežurnog lekara, majka stara 23 godine prevezena je kolima beogradske Hitne pomoći u Urgentni centar, a oca je prevezla obrenovačka Hitna pomoć.

Pored toga dogodilo se još pet saobraćajnih udesa u kojima je nekoliko učesnika zadobilo lakše povrede sanirane na licu mesta.

Bilo je više intervencija zbog osoba koje su, kako se veruje, povređene u tučama, ali i značajan broj alkoholisanih koji su kolima Hitne pomoći voženi na odeljenje toksikologije VMA.

Preotekle noći ekipe Hitne pomoći su intervenisale ukupno 130 puta, od toga 27 intervencija je obavljeno na javnim mestima. Najviše su se javljali hronični bolesnici - hipertenzičari, kardiološki pacijenti, astmatičari i psihijatrijski pacijenti.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Stiže sneg

Meteorolog Nedeljko Todorović izjavio je danas da nas sledećeg vikenda očekuju manje količine snežnih padavina, ali bez dužeg zadržavanja i da je pred nama zima koja neće biti mnogo hladna.

11:24

20.12.2025.

12 h

Podeli: